![](https://www.endometriozis.org/wp-content/uploads/2021/04/25.03-610x610.png)
Gönüllü grubumuzdan Başak Gürbüz Bilsel kendi endometriozis hikayesini #VirtualEndomarch2021’de paylaştı. WorldWide Endomarch takımının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
Başak Gürbüz Bilsel, one of our volunteer group, shared her endometriosis story at #VirtualEndomarch2021. We are proud to be part of the WorldWide Endomarch team.
Osmanağa Mah. Osmancık Sok. Betül Han No:8 D:4 Kadıköy, İstanbul, İstanbul
0532 515 69 99
info@endometriozisdernegi.org