![](https://www.endometriozis.org/wp-content/uploads/2020/03/c53a9eb7f98bd9efe52407712806bfee_XL-610x480.jpg)
CİSED (Cinsel Sağlık Enstitusu Derneği) 19-22 Nisan günlerinde düzenleyeceği bu yılki kongresinde, Derneğimiz adına Sayın Prof.Dr.Ümit İnceboz, Endometriozis ve Cinsel Yaşam etkisi ile ilgili ‘’Kronik Pelvik Ağrıda ( Kasık Ağrısında) Endometriozis ve Diğer Organik Nedenler ve Tedavisi’’ konulu ilgi çeken bir konuşma gerçekleştirdi.
Kongre detaylar ve program için http://cised.org.tr/kongre2018/tr/program
Osmanağa Mah. Osmancık Sok. Betül Han No:8 D:4 Kadıköy, İstanbul, İstanbul
0532 515 69 99
info@endometriozisdernegi.org